Dhome Treshe Deluxe

Dhome Treshe Deluxe përfshin nje krevat dopio, ajer te kondicionuar dhe komoditete të tjera. Kjo dhomë përmban të gjitha facilitetet e nevojshme për të kaluar pushime relaksuese.