Dhome Treshe Standarte

Dhome Treshe Standarte përfshin nje krevat dopio dhe nje krevat tek, ajer te kondicionuar dhe komoditete të tjera. Kjo dhomë përmban të gjitha facilitetet e nevojshme për të kaluar pushime relaksuese.