Deluxe Junior Suite

Deluxe Junior Suite përfshin dy krevate dopio, ajer te kondicionuar dhe komoditete të tjera. Kjo dhomë përmban të gjitha facilitetet e nevojshme për të kaluar pushime relaksuese.