Dhome Dopio ose Teke Deluxe me Ballkon

Dhome Dopio ose Teke Deluxe me Ballkon përfshin nje krevat dopio, ajer te kondicionuar dhe komoditete të tjera. Kjo dhomë përmban të gjitha facilitetet e nevojshme për të kaluar pushime relaksuese.