Dhome Dyshe Standarte

Dhome Dyshe Standarte përfshin dy krevate tek, ajer te kondicionuar dhe komoditete të tjera. Kjo dhomë përmban të gjitha facilitetet e nevojshme për të kaluar pushime relaksuese.